Hafif Çelik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Bilgilendirme

Prefabrik Ev Fiyatları
Bilgilendirme

Prefabrik Evler Hakkında

Prefabrik evler deprem bölgeleri için en ideal yapılardır,prefabrik evlerin üretiliş biçimlerine göre bir çok şekile ayrılabilmektedir.Prefabrik evler sizlerin istemiş olduğu plan projede üretilebilmektedir.Prefabrik Ev Fiyatları bu kriterlere göre değişiklik göstermektedir.Prefabrik Ev Modelleri sizlere fikir oluşturabilmesi için önceden hazırlamış olduğumuz çizim ve projelerimizi kapsamaktadır.Bu Mimari projelere bağlı kalmadan istediğiniz m2 gibi bir çok değişikliği yapabilirsiniz.

Prefabrik Ev Nedir ?

Prefabrik,kelimesi yabancı kökenli bir kelimedir.Pre-Fab kelimelerinden türetilmiştir.Prefabrik,in asıl amacı taşınabilir modüler yapıları kastetmektedir.Prefabrik evler ülkemizde büyük depremler sonrasında daha çok bilinirliği artmıştır.Prefabrik ev yapıları modüler olmasından dolayı tercih edilen yapılardır.Prefabrik olarak ; Prefabrik ev,Prefabrik villa,Prefabrik Yapı,Prefabrik Ofis Yapıları gibi bir çok çeşitte prefabrik yapı yapılabilmektedir.

Prefabrik Ev Avantajları Nedir ?

  • Prefabrik yapılar tüm arazı şartlarına uygulanabilmektedir.
  • Prefabrik evler istenilen m2’de yapılabilmektedir.
  • Prefabrik yapılar‘da ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre yüksektir.
  • Mimari değişiklikler kolaylıkla yapılabilir.
  • Prefabrik yapılar çevre dostu yapılardır.
  • Prefabrik evler çok kısada sürede üretilerek kurulumları gerçekleştirilebilmektedir.

Prefabrik Evlerin Yapım Aşamaları

01

Üretim

Üretim aşamasında sizlerle beraber belirlemiş olduğumuz projeye göre bilgisayar yardımlı makinelerimiz üretimler gerçekleştirilmektedir.Panellerimiz şantiye sahasına sevk edilmektedir.

05

Boya

İç Duvarlar 3 kat alçı , üzerine boya işlemi uygulanmaktadır.Dış Duvarlara Dış cephe boyası uygulanır.

02

Kurulum

Şantiye sahasına getirilen panellerimiz,Montaj paftasına göre tecrübeli ekibimiz tarafından birleşimleri gerçekleştirilmeye başlar,Akıllı vida , perçin kullanılarak yapılmaktadır bu sayede deprem dayanıklılığı arttırılmaktadır.

06

Zemin Kaplama

Islak Zeminlere seramik,İç Yaşam alanlarına Laminant Parke,Veranda gibi dış koşullarda kullanılacak alanlara seramik porselen uygulanmaktadır.

03

Kaplama

Çelik karkasın kurulumundan sonra Hafif Çelik Evin kaplamasına geçilmektedir.Dış Cephe Fibercement ile çatı 11 mm OSB üzerine shingle uygulanmaktadır.

07

İnce İşcilik

Kapılar,Mutfak dolapları,Musluklar,anahtar prizler ,vitrifiye gibi mazlemelerin montajları tamamlanarak son kontroller yapılır ve anahtar teslim işlemine geçilir.

04

İç Kaplama

Elektrik ve su tesisatları sıva altı olarak yapılmasından sonra mineral yün ile yalıtım sağlanmaktadır.Bu aşamadan sonra iç cephe alçıpan ile kaplanmaktadır.

Bize Ulaşarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. +90 312 257 00 82

Ankara Prefabrik Ev 

Prefabrik Ev Modellerimiz :

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın