Hakkımızda

Yaşanabilir Evler İçin

Projelerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu projeler en son teknolojiler ve en iyi yetenekler kullanılarak oluşturulmuştur. Çelik Teknolojilerimiz ile , uzun yıllar boyunca kaliteyi garanti eder.

Ankara Prefabrik Ev,Yüksek Çelik Teknolojileri İle Üretilmektedir.

1998 Yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Çelik Ev Teknolojileri konusunda bir çok projeye imza atmış ve güçlü teknik altyapısı deneyimli ekibi ile siz müşterilerine en iyi deneyimi sunmak için çalışmaktadır.Prefabrik evler konusunda bir çok yenilikçi çalışmalara imza atmıştır.Ankara Merkezli Fabrikamızda üretimlerimize devam etmekteyiz.

Çelik Evlerinin en büyük tercih sebepleri arasında ,betonarme evlere göre daha hızlı ve daha güvenli bir yapı olması temel sebepleri arasındadır.Isı yalıtımları betonarme evlere göre yüksek oranda daha iyidir,prefabrik evler istenilen m2 ve mimari tasarımda yapilabilmektedir.Fırmamız yıllardır edindiği tecrübe ile sizlere sorunsuz bir yapı teslim edebilmektedir.

Neden Ankavilla Çelik Ev

Yaşam Standarttı Yüksek Projeler

1998 yılından itibaren inşaat ve makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için gelişen teknoloji takip edereke çelik ev üretimlerine devam etmiştir.Yapmış olduğumuz projeler’de malzeme kalitesi gibi bir çok detayı en üst seviyede kullanmayı görev edindik.Prefabrik evler hem çevreci hemde en güvenli yapılar arasında yer almaktadır.

Fırmamız Betonarme binalara göre çok daha düşük maliyetler ile çelik teknolojilerini en üst seviyeye çıkarmayı görev edinmiştir.

Başlıca Hizmetlerimiz

Important milestones
01

Çelik Ev

02

Prefabrik Ev

04

Prefabrik Çelik Ticari Binalar

03

Prefabrik Ofis Binaları

05

Prefabrik Şantiye Binaları

“Yaşamınıza Değer Katar”

Ankara Prefabrik ve Çelik Konstrüksiyon

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın