Hafif Çelik Ev Fiyatları

Çelik Ev Bilgilendirme

Hafif Çelik Ev Fiyatları
Bilgilendirme

Prefabrik Çelik Evler Hakkında

Hafif çelik evler, müşterlerin isteklerine göre her türlü arazi şartlarına göre üretim yapılabilmekte ve kurulumları gerçekleştirilebilmektedir.Çelik ev diğer evlere göre hem kurulum aşamaları daha hızlı hemde maliyetleri daha düşüktür.Yapı bakımından çelik evler daha kullanılabilir yapılar olmaktadır.Çelik ev fiyatları Projelendirelecek yapının özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Çelik Ev Nedir ?

Hafif Çelik Evler,depremlerin artması ile betonarme evlere alternatif sağlam bir yapı oluşturabilmek amacıyla “prefabrik ev” tabiri ile ortaya çıkmıştır.Aslında prefabrik evlerin çelik evlerden farkı kullanılan çeliğin hafif çelik evlere göre özelliklerinin değişikliğinden gelmektedir.Hafif çelik evler prefabrik evlere göre daha sağlam ve üst kalite yapılardır. Hafif çelik projeleri , Hafif çelik villa, hafif çelik tek katlı ev,hafif çelik iki katlı evler,hafif çelik ticari yapılar,hafif çelik ofis yapıları gibi bir çok kullanım alanları vardır. Hafif çelik evler fabrikamız’da paneller olarak hazırlanarak şantiye sahasında montajlanmaktadır.Üretim şekillerine göre tercih edeceğiniz firmayı görmeniz önemli bir detaydır. Kaynak ile yapılan üretimler önerilmemektedir.

Fırmamız uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Ankara Prefabrik ev , olarak siz müşterilerimize bir çok kolaylık sunmaktayız. Ücretsiz mimar desteğimiz ile evlerinizi tasarlayıp sizlere nasıl bir proje oluşturacağımız gösterebilmekteyiz.

Çelik Ev Avantajları Nedir ?

  • Çelik Yapılar Diğer Yapılara Göre Depreme En Dayanıklı Yapılardır.
  • Çelik Evlerin Isı ve Ses Yalıtımları Yüksek Yapıladır.
  • Çelik Evler Üretimleri Modüler yapıldığı için hızlı kurulum avantajı ve istenilen özelliklerde yapılabilmektedir
  • Her türlü arazi ve iklim şartlarına göre üretim yapılabilmektedir
  • İstenilen Mimari Değişiklikler Kolaylıkla Uygulanabilmektedir.
  • Ankara Çelik Ev , Bir çok modelde üretim projeleri vardır
  • Hafif Çelik Evler Çevre dostu evlerdir.
  • Hafif çelik evlerde çatı,dış duvar,iç duvar gibi yerlerde istenildiği taktirde bir çok malzeme uygulanabilmektedir.

Hafif Çelik Evlerin Yapım Aşamaları

01

Üretim

Üretim aşamasında sizlerle beraber belirlemiş olduğumuz projeye göre bilgisayar yardımlı makinelerimiz üretimler gerçekleştirilmektedir.Panellerimiz şantiye sahasına sevk edilmektedir.

05

Boya

İç Duvarlar 3 kat alçı , üzerine boya işlemi uygulanmaktadır.Dış Duvarlara Dış cephe boyası uygulanır.

02

Kurulum

Şantiye sahasına getirilen panellerimiz,Montaj paftasına göre tecrübeli ekibimiz tarafından birleşimleri gerçekleştirilmeye başlar,Akıllı vida , perçin kullanılarak yapılmaktadır bu sayede deprem dayanıklılığı arttırılmaktadır.

06

Zemin Kaplama

Islak Zeminlere seramik,İç Yaşam alanlarına Laminant Parke,Veranda gibi dış koşullarda kullanılacak alanlara seramik porselen uygulanmaktadır.

03

Kaplama

Çelik karkasın kurulumundan sonra Hafif Çelik Evin kaplamasına geçilmektedir.Dış Cephe Fibercement ile çatı 11 mm OSB üzerine shingle uygulanmaktadır.

07

İnce İşcilik

Kapılar,Mutfak dolapları,Musluklar,anahtar prizler ,vitrifiye gibi mazlemelerin montajları tamamlanarak son kontroller yapılır ve anahtar teslim işlemine geçilir.

04

İç Kaplama

Elektrik ve su tesisatları sıva altı olarak yapılmasından sonra mineral yün ile yalıtım sağlanmaktadır.Bu aşamadan sonra iç cephe alçıpan ile kaplanmaktadır.

Bize Ulaşarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. +90 312 257 00 82

Ankara Prefabrik Ev 

Hafif Çelik Ev Modellerimiz :

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın