Prefabrik Villa Modelleri

Buradasınız: Home / Modeller / Prefabrik Villa Modelleri

Prefabrik Villa Modelleri 

Ankara prefabrik villa modelleri tek katlı, iki katlı ve daha çok katlı olarak guruplandırılır.Çatı maliyetinden dolayı kat sayısı fiyata paralel etki eder.

Tek katlı yapılar daha kullanışlı olmasına rağmen tercih edilen daha çok çift katlı büyük villalardır. Çift katlı villalar gösteriş açısından göz doldurmaktadır.

Yapım hızı betonerme villa ile mukayese edilemez. Fiyat olarak maliyet daha uygundur. Çift kat ve tek kat prefabrik villalarda, kat sayısı değişsede, çatı bir tane olacağından fiyatlar bu denkleme göre değişiklik gösterecektir.

Prefabrik villa modelleri

Prefabrik Villa Modelini, hazır projelerden seçebileceğiniz gibi kendinizde tasarlayabilirsiniz.İç alan tasarımını en basit şekilde çizip bize ulaştırmanız halinde mimari çizimini yapıp imal edebiliriz.

Prefabrik villalar, betonerme villalardan pahalı gibi gözüksede, toplam maliyete baktığınızda daha uygun fiyatlara sahip olunabildiğini göreceksiniz. Para ödemeden önce neyi aldığınızı görmeniz, beğenerek almanız prefabrike villalar için söz konusu olan bir durumdur.

İzolasyon ve yalıtım gücü, inşaat hızı, 2. el piyasası, taşınabilirlik, isteğe göre projelendirebilmek diğer avantajlarıdır.